PMEG3002AESFYL nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 39.758
Fișă de date
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață DSN0603-2
PMEG3002AESFYL
Numărul produsului DigiKey
1727-2289-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2289-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2289-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG3002AESFYL
Descriere
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DSN06032
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
1.37 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
80 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
22pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
DSN0603-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
470 mV @ 200 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă