PMEG3002ESFYL | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PMEG3002ESFYL |
Descriere | DIODE SCHOTTK 30V 200MA DSN06032 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață DSN0603-2 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Timp recuperare inversă (trr) 1.42 ns |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 9 µA @ 30 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 21pF la 1V, 1MHz |