PMEG3005ESFYL nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
onsemi
În stoc: 816
Fișă de date
Diodă 30 V 500mA Montare pe suprafață DSN0603-2
PMEG3005ESFYL
Numărul produsului DigiKey
1727-2292-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2292-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2292-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG3005ESFYL
Descriere
DIODE SCHOTTK 30V 500MA DSN06032
Referință client
Descriere detaliată
Timp recuperare inversă (trr)
1.42 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
9 µA @ 30 V
Capacitanță la Vr, F
21pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
500mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
720 mV @ 500 mA
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)