NRVTS2H60ESFT3G
Numărul produsului DigiKey
488-NRVTS2H60ESFT3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NRVTS2H60ESFT3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NRVTS2H60ESFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NRVTS2H60ESFT3G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 2A Montare pe suprafață SOD-123FL
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NRVTS2H60ESFT3G Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
12 µA @ 60 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
650 mV @ 2 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)