TPSMF4L33A
Numărul produsului DigiKey
F7546TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7546CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7546DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMF4L33A
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 7,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,5A