CX3225GA12000D0PTVCC
Numărul produsului DigiKey
478-CX3225GA12000D0PTVCCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX3225GA12000D0PTVCCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX3225GA12000D0PTVCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX3225GA12000D0PTVCC
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±50ppm Cristal 8pF 200 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX3225GA12000D0PTVCC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±150ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Capacitanță sarcină
8pF