MBR2H200SFT1G
Numărul produsului DigiKey
MBR2H200SFT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MBR2H200SFT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MBR2H200SFT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MBR2H200SFT1G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 2A Montare pe suprafață SOD-123FL
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MBR2H200SFT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123FL
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
940 mV @ 2 A