APG1005ZGC-5MAV
Numărul produsului DigiKey
754-APG1005ZGC-5MAVTR-ND - Bandă și mosor (TR)
754-APG1005ZGC-5MAVCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-APG1005ZGC-5MAVDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APG1005ZGC-5MAV
Descriere
LED GREEN CLEAR 0402 SMD
Descriere detaliată
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 2,85V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
APG1005ZGC-5MAV Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,85V
Prod.
Curent - Test
5mA
Unghi de vizualizare
140°
Lungime de undă - Maximă
515nm
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Dimensiune lentilă
0,60mm x 0,50mm
Înălțime (Max)
0,25mm