ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-T
Numărul produsului DigiKey
535-ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATX-H12-F-25.000MHZ-G100-T
Descriere
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz TCXO CMOS Oscilator 1,68V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
5,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,68V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±10ppm