APG1005SEC-T
Numărul produsului DigiKey
754-1810-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1810-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1810-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APG1005SEC-T
Descriere
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Portocaliu 605nm Indicație cu leduri – discretă 2,05V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
APG1005SEC-T Modele
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Lungime de undă - Maximă
611nm
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Înălțime (Max)
0,25mm
Dimensiune lentilă
0,60mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,05V