ESD9L3.3ST5G
Numărul produsului DigiKey
ESD9L3.3ST5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD9L3.3ST5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD9L3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD9L3.3ST5G
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOD923
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9V Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-923
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESD9L3.3ST5G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
0,5pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
SOD-923
Tensiune - Străpungere (Min)
4,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
9V