BLE32PN300SN1L
Numărul produsului DigiKey
490-9566-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-9566-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-9566-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLE32PN300SN1L
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1210 (3225 metric) 10A 1,6mOhm
Modele EDA/CAD
BLE32PN300SN1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,6mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,087" (2,20mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
10A