HFP322520PF-300T100
Numărul produsului DigiKey
4816-HFP322520PF-300T100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4816-HFP322520PF-300T100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4816-HFP322520PF-300T100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFP322520PF-300T100
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Ohms 1 – Perlă de ferită 1210 (3225 metric) 10A 1,6mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,6mOhm
Producător
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,087" (2,20mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
10A