2508051217Y6
Numărul produsului DigiKey
1934-1472-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1934-1472-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1934-1472-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2508051217Y6
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 6A 25mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2508051217Y6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
25mOhm
Producător
Fair-Rite Products Corp.
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Valoare nominală curent (Max)
6A