HZ0805E601R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2399-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2399-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2399-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HZ0805E601R-10
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 500mA 300mOhm
Modele EDA/CAD
HZ0805E601R-10 Modele
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)