1SMA24AT3 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 35.526
Fișă de date
Direct
STMicroelectronics
În stoc: 17.233
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
1SMA24AT3
Numărul produsului DigiKey
1SMA24AT3-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
1SMA24AT3
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
1SMA24AT3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la frecvență
500pF la 1MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W