SMA6J24A-E3/61 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
STMicroelectronics
În stoc: 20.115
Fișă de date
Direct
STMicroelectronics
În stoc: 3.077
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
Comchip Technology
Imaginea pentru SMA6J24A-E3/61 nu este disponibilă
SMA6J24A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMA6J24A-E3/61-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J24A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 24VWM 44.3VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
44,3V Clemă 15,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
44,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,9A