SB2LAC-P12PFG2-720S poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ODU
În stoc: 0
Echivalente parametric
ODU
În stoc: 0
Fișă de date
Fișă de date
12 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
SB2LAC-P12PFG2-720S
Numărul produsului DigiKey
1907-SB2LAC-P12PFG2-720S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SB2LAC-P12PFG2-720S
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SB, SER L, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SB2LAC-P12PFG2-720S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
2
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,236" – 0,283" (6,00mm – 7,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C