SB2KAC-P12PFG2-650S poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ODU
În stoc: 0
12 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
SB2KAC-P12PFG2-650S
Numărul produsului DigiKey
1907-SB2KAC-P12PFG2-650S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SB2KAC-P12PFG2-650S
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SB, SER K, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SB2KAC-P12PFG2-650S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
2
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,236" – 0,256" (6,00mm – 6,50mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C