SA2KAC-P12PFG2-6500 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ODU
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru SA2KAC-P12PFG2-6500 nu este disponibilă
SA2KAC-P12PFG2-6500
Numărul produsului DigiKey
1907-SA2KAC-P12PFG2-6500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SA2KAC-P12PFG2-6500
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
2
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,236" – 0,256" (6,00mm – 6,50mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C