SA2LAC-P12PFG2-7200 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
Imaginea pentru SA2LAC-P12PFG2-7200 nu este disponibilă
SA2LAC-P12PFG2-7200
Numărul produsului DigiKey
1907-SA2LAC-P12PFG2-7200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SA2LAC-P12PFG2-7200
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER L, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,236" – 0,283" (6,00mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C