CT-6EP102
Numărul produsului DigiKey
563-CT-6EP102-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT-6EP102
Descriere
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Descriere detaliată
1 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
CT-6EP102 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
1 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 0,276" x 0,276" fațetă (7,00mm x 7,00mm)
Toleranță
±10%