3329H-1-102LF
Numărul produsului DigiKey
3329H-102LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3329H-1-102LF
Descriere
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3329H-1-102LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
1 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,250" diam. (6,35mm)
Toleranță
±10%