CT-6EP101
Numărul produsului DigiKey
563-CT-6EP101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT-6EP101
Descriere
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT-6EP101 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
100 Ohms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 0,276" x 0,276" fațetă (7,00mm x 7,00mm)
Toleranță
±10%