P260T-D1BS3CB100K
P260T-D1BS3CB100K
P260T-D1BS3CB100K
Numărul produsului DigiKey
987-1335-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P260T-D1BS3CB100K
Descriere
POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100k Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Plastic conductibil 0,5W, 1/2W Pini PC
Categorie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Producător
TT Electronics/BI
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
295°
Ambalaj
Tavă
Material rezistiv
Plastic conductibil
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC
Rezistență (ohmi)
100k
Tip dispozitiv de acționare
Cu slot
Toleranță
±10%
Lungime dispozitiv de acționare
0,787" (20,00mm)
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Diametru dispozitiv de acționare
0,250" (6,35mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
3/8-32
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Etanșat
Dimensiune - Corp
Pătrat - 0,500" x 0,500" fațetă (12,70mm x 12,70mm)