CT-6EX103
Numărul produsului DigiKey
563-CT-6EX103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT-6EX103
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT-6EX103 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,323" x 0,276" fațetă (8,20mm x 7,00mm)
Toleranță
±10%