UPJ1C102MPD
Numărul produsului DigiKey
493-11072-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UPJ1C102MPD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
UPJ1C102MPD Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.21 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.41 A @ 10 kHz
Impedanță
72 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
1,299" (33,00mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C