UPJ1C102MHD6
Numărul produsului DigiKey
493-17016-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UPJ1C102MHD6
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UPJ1C102MHD6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.09 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.27 A @ 10 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Impedanță
84 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C