UPS1C102MPD
Numărul produsului DigiKey
493-15822-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UPS1C102MPD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UPS1C102MPD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
870 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1 A @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Impedanță
110 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C