PCV1E121MCL1GS nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nichicon
În stoc: 9.953
Fișă de date
120 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 35mOhm 3000h la 105°C