PSMN013-100YSEX
Numărul produsului DigiKey
1727-1129-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1129-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1129-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN013-100YSEX
Descriere
MOSFET N-CH 100V 82A LFPAK56
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 82A (Tj) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3775 pF @ 50 V
Activ
Disipare putere (Max)
238W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
13mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
75 nC @ 10 V