A767MU226M2ALAE038
Numărul produsului DigiKey
399-15653-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-15653-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-15653-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A767MU226M2ALAE038
Descriere
CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF 100 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 38mOhm 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
A767MU226M2ALAE038 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
112.5 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.25 A @ 100 kHz
Capacitanță
22 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,508" (12,90mm)
Tensiune - Nominală
100 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
38mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C