PSMN4R2-80YSEX nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 80 V 170A (Tc) 294W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
PSMN4R2-80YSEX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN4R2-80YSEXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN4R2-80YSEXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN4R2-80YSEXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN4R2-80YSEX
Descriere
PSMN4R2-80YSE/SOT1023/4 LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
110 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8000 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
294W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,2mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA