TPSMF4L36A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPSMF4L36A |
Descriere | TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 58,1V Clemă 6,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 400W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 36V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 40V | Pachet/cutie SOD-123F |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 58,1V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 6,9A | Număr produs de bază |