PSMN1R1-100CSEJ nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 100 V 430A (Tc) 1,55kW (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212i
PSMN1R1-100CSEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN1R1-100CSEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN1R1-100CSEJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN1R1-100CSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R1-100CSEJ
Descriere
PSMN1R1-100CSE/SOT8005A/CCPAK1
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
509 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
36460 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
1,55kW (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,09mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
CCPAK1212i
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA