PSMN1R0-100ASEJ nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 100 V 430A (Tc) 1,55kW (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212
PSMN1R0-100ASEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN1R0-100ASEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN1R0-100ASEJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN1R0-100ASEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R0-100ASEJ
Descriere
PSMN1R0-100ASE/SOT8000A/CCPAK1
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN1R0-100ASEJ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
509 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
36460 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
1,55kW (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,04mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
CCPAK1212
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA