PSMN1R4-100ASEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN1R4-100ASEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN1R4-100ASEJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN1R4-100ASEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R4-100ASEJ
Descriere
N-CHANNEL, 100 V, 1.36 MOHM, MOS
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 340A (Tc) 935W (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
366 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
26023 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
935W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,36mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
CCPAK1212
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA