PSMN1R0-80CSEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN1R0-80CSEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN1R0-80CSEJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN1R0-80CSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R0-80CSEJ
Descriere
PSMN1R0-80CSE/SOT8005A/CCPAK12
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 495A (Tc) 1,55kW (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212i
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
504 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
36802 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
1,55kW (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,95Ohm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
CCPAK1212i
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA