PSMN1R1-100CSEJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSMN1R1-100CSEJ |
Descriere | PSMN1R1-100CSE/SOT8005A/CCPAK1 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 430A (Tc) 1,55kW (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212i |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 509 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 36460 pF @ 50 V |
Stare piesă Activ | Caracteristică FET – |
Tip FET | Disipare putere (Max) 1,55kW (Tc) |
Tehnologie | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Grad – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Calificare – |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Tip montare Montare pe suprafață |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 1,09mOhm la 25A, 10V | Pachet dispozitiv furnizor CCPAK1212i |
Vgs(th) (Max) la Id 3,6V la 1mA | Pachet/cutie |