PSMN075-100MSEX nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 100 V 18A (Tj) 65W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK33
8-LFPAK33
PSMN075-100MSEX
Numărul produsului DigiKey
1727-1085-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1085-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1085-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN075-100MSEX
Descriere
MOSFET N-CH 100V 18A LFPAK33
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PSMN075-100MSEX Modele
Atributele produsului
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
773 pF @ 50 V
Activ
Disipare putere (Max)
65W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK33
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
71mOhm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
16.4 nC @ 10 V