PESD12VS1UB,115 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PESD12VS1UB,115 |
Descriere | TVS DIODE 12VWM 35VC SOD523 |
Referință client | |
Descriere detaliată | 35V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PESD12VS1UB,115 Modele |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 38pF la 1MHz |
Stare piesă DigiKey nu mai oferă acest produs | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q100 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 12V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 14,7V | Pachet/cutie SC-79, SOD-523 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 35V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 5A (8/20µs) | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 180W |