ESD5Z12T1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 35
25V Clemă 9,6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
SC-76, SOD-523
ESD5Z12T1G
Numărul produsului DigiKey
ESD5Z12T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD5Z12T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD5Z12T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD5Z12T1G
Descriere
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ESD5Z12T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
240W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
55pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
SC-79, SOD-523
Tensiune - Străpungere (Min)
14,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,6A (8/20µs)