D12V0M1U2T-7
Numărul produsului DigiKey
31-D12V0M1U2T-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-D12V0M1U2T-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-D12V0M1U2T-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
D12V0M1U2T-7
Descriere
TVS DIODE 12VWM 30VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
180W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
Telecom
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
45pF la 1MHz
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
14,2V
Pachet/cutie
SC-79, SOD-523
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
30V