SZESD5Z12T1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Comchip Technology
În stoc: 120.197
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Nexperia USA Inc.
Semtech Corporation
25V Clemă 9,6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
SZESD5Z12T1G
Numărul produsului DigiKey
SZESD5Z12T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZESD5Z12T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZESD5Z12T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZESD5Z12T1G
Descriere
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZESD5Z12T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
55pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
14,1V
Pachet/cutie
SC-79, SOD-523
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,6A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
240W