BZX84-C12,235 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 62.109
Fișă de date
Similar
Diotec Semiconductor
În stoc: 1.593
Fișă de date
Similar
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Diodă Zener 12 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață TO-236AB