BZX84C12-7-F nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 2.453
Fișă de date
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
onsemi
Comchip Technology
Comchip Technology
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Diodă Zener 12 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3