CZRT55C12-G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 16.984
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Echivalente parametric
Central Semiconductor Corp
Diodă Zener 12 V 350 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3
CZRT55C12-G
Numărul produsului DigiKey
CZRT55C12-G-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CZRT55C12-G
Descriere
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms