BZX84C12_D87Z este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
onsemi
În stoc: 62.109
Fișă de date
Upgrade
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodă Zener 12 V 350 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3
BZX84C12_D87Z
Numărul produsului DigiKey
BZX84C12_D87Z-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C12_D87Z
Descriere
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms