BZX84C12LT3 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 62.109
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 1.763
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Diodă Zener 12 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
BZX84C12LT3
Numărul produsului DigiKey
BZX84C12LT3-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C12LT3
Descriere
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Inactual
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Putere - Max
250 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms