NHD-3.9-480128AF-ASXP-T
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-3.9-480128AF-ASXP-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.9-480128AF-ASXP-T
Descriere
3.9" BAR-TYPE IPS TFT W/ RTP RGB
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, 24bit (RGB) 3,9" (99,06mm) 480 x 128
Modele EDA/CAD
NHD-3.9-480128AF-ASXP-T Modele
Interfață
Paralel, 24bit (RGB)
Tip controler
ST7282
Ecran tactil
Rezistent
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,9" (99,06mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
95,64mm l x 25,94mm Î